فرهنگی؛سیاسی؛اجتماعی

در آخرين مرحله از اعلام اسامي کانديداهاي انتخابات دوره هشتم مجلس شوراي اسلامي اسامي تاييد صلاحيت شدگان اين انتخابات در23  استان کشور به شرح زير اعلا م شد. خبرگزاري فارس که اين اسامي را منتشر کرد در ابتداي گزارش خود نوشت که اين اسامي بر اساس ارزيابي هاي به دست آمده از نامه هاي رسيده به فرمانداريها استان ها به دست آمده است.اين گزارش شامل اسامي نامزدهاي تاييد صلاحيت شده در استانهاي اردبيل، چهار محال و بختياري، ايلام، تهران، خوزستان، اصفهان، خراسان رضوي، کرمان، کرمانشاه، کهگيلويه و بوير احمد، گلستان، کردستان، قم، قزوين، سمنان، فارس، سيستان و بلوچستان، زنجان، بوشهر، خراسان شمالي، خراسان جنوبي، تهران بزرگ، آذربايجان غربي و آذربايجان شرقي طي مراحل چهارگانه اخير مي باشد.
استان اردبيل :اردبيل و نمين و نير: عسگر جاويد سولا، سيامک جدي رحيم بگلو، علي مظفري، سيد کاظم موضوي، شهريار نصيري، مهرداد وثوقي فرد، حسن وفادار ينگجه.
پارس آباد و بيله سوار: اسماعيل ابراهيمي، داود احمديان، بهنام آزادنکچي عليا، عباس جهانگيرزاده بيگديلو، سودابه روح نواز لنگه بيز، قاسم فروتن گيگلو.خلخال و کوثر: افراسياب اميرپور، حسن داداشي، رضا قادري، مهرانگيز مروتي، سيد اسرافيل نصيري گهراز، سيد غني نظري خانقاه، احمد يکتايي.گرمي: عظيم احمدي، حميد بهاري ميخوش، سيد ناصر سيد کاظمي، جواد عزيزي اجيرلو، شهرام هاشمي اسمعلي کندي.مشگين شهر: مرتضي انصاري، خليل گرانمايه
چهارمحال و بختياري :اردل و فارسان و کيار و کوهرنگ: محمد اسماعيل فارساني.شهر کرد : هوشنگ امير خاني دهکردي، حشمت الله قلي پور هفشجان.
تهران بزرگ: عباس آخوندي، ناهيد آژير، سيد محمد رضا آقاميري، محسن آگاه تهراني، اسماعيل ابارشي، سميراميس ابراهيمي، شهروز ابراهيمي، عليرضا ابراهيمي، محمد رضا ابراهيمي، مصطفي ابراهيمي، محمد ابراهيميان، مريم احترامي، عبدالرحيم احتياطي، احمد احمدي، حسين احمدي، شاهين احمدي، محسن احمدي، سيد اکبر احمديان، نادر احمدين، شهروز اختراعي، عليرضا اخلاصمند منفرد، عليرضا ادهمي، احمد اديب، حميد اديب، افشين اسفندياري، عليرضا اسگندري، رحيم اسمعلي خليفه لو، نسرين اسمعيل پور ميانجي، علي اصغر اسمعيلي، محمد اشرفي اصفهاني، محمد ابراهيم اصغرزاده، جواد اطاعت، ابوالقاسم اقباليان، نيما اقتدار، محمد امجدي، اميد اميدي، علي اکبر اميرآتشاني، رضا اميري، غلامحسن اميري، حميد رضا امينيان ندوشن، مريم اوتادي، ابراهيم ايزدپناه قهرماني، اصغر ايماني، محمد علي ايماني، عزيزاله بابلي بهميي، اصغر باقري خولنجاني، سياوش باهر، داود بحري، مسعود بحريني، احمد بخشايش اردستاني، سيد علي بدري، علي برغمدي، ناهيد پاپيان، پدرام پارسا، جواد پرستاري، بهزاد پرويزي، عليرضا پريزاده، حسين پودگنجي، سيامک پيشکاري احمد آبادي، سروش تام، پيمان تبليغي، کرامت اله ترابي زيارتگاهي، مهدي ترحمي، علي تشکري ابوالقاسمي، اسمعيل تقوي، سيد کامل تقوي نژاد، فاطمه تندگويان، خديجه توکلي، عزت اله توکلي، مجيد توکلي، عليرضا جابري زاده، عليرضا جرات، فرشته جراحي، سيد مهدي جزايري، امير جعفرپور، غلامرضا جعفري، محمد جعفري، مهدي جعفري طاري، محمد رضا جلالي، مهدي جلالي، شهرام جليل زاده رحمتي، فاطمه جمالي، پيمان حاتمي، افشين حبيب زاده کلي، آرش حبيبي، نجفقلي حبيبي، زهرا بيگم حجازي زاده، علي حرمتي، شاهرخ حسن زاده گان، سيد علي اشرف حسني، فريده حسين زاده، سيد محمود رضا حسيني، سيد اسماعيل حسيني اميرکنده، زهرا حصارباني، الياس حضرتي، حجت حضرتي، علي حکيم عطار، مهرداد حکيمي لفمجاني، سعيد حمل دار، علي عباس حياتي، غلامرضا حيدري، مهدي حيدري، شجاع الدين خاتمي، عليرضا خادمي، شاهپور خانقلي، عليرضا خاني نقابادي، سودابه خبيري، رضا خرمي، مصطفي خلعتبري ليماکي، حسن خليل آبادي، عبدالرسول خليلي، محمود خوشنويس، کيوان خوشوقتي، علي خيري، اصغر دالوندي، امراله داود آبادي فراهاني، معصومه دربهاني، محمد دهقان  نصيري، اميرعلي دولتشاهي، سيد کمال ذوالفقاري اجلال منش، سيد عليرضا رزاقي، اميرحسين ربيعي طري، منيره سادات رحمان زاده، عليرضا رحيمي، اميرمسعود رزاقي عميدي گلپايگاني، علي رستميان، مهدي رسول پناه، حسين رشادتچو، مهدي رضائي، طاهره رضازاده شيراز، حسين رضانيا، آيت اله رضايي نودهي، غلامرضا رضواني گيل کلائي، سيد حميد رضوي زاده، سيد محسن رضوي نژاد، وحيد رفائي، مهران رفيعي کلهرودي، کبري رمضاني رباط ترکي، فرامرز رمضاني گيوي، احمد رضا روح الله زاد صومعه سرايي، سيد  ابوطالب روحاني، زهره الزهرا روحي پور، محسن روشن پژوه، حسين رويوران، سعيد زارع، علي زارع رئيس آبادي، علي زارع فکري توچائي، قادر زارعي کنچوبه، کلام الله زاهدوند ييلان جق، حميد زاهدي، زهراي مرضيه زجاجي، محسن زرکوب، داريوش زرگري مرتدي، ليلا سادات زعفرانچي، ليلا ساريخاني قلعه باباخ، سيد کمال سجادي، عباس سروري، رضا سعيدي، محمدسعيد سعيدي، اعظم سقطي، ايرج سلطاني، شکور سلطاني، عباس سلطاني، مسعود سلطاني فر، هادي سلطاني محمدي، زهرا سليماني، نادر سليماني، يعقوب سليماني برايجاني، محمد رضا سمواتي، ابوالقاسم سميعي، علي اکبر سيبويه، مرتضي سيف الهي، توحيد سيفي، محمد حسين سيفي، سيد محمود شاه چراغي، قاسم شاه علي، عليرضا شاه محمدي، فاطمه شايق، محمد حسين شباني کوزه کنان، بدرالدين شريعتي، جواد شريفي، عين اله شفيعي، رحيم شکوري، شراره شهبازي، ناصر شهيدي زندي، حسين علي شورابي، مرجان شيخ الاسلامي آل آقا، نيره صابر، داود صادقي، صفر صادقي، احسان صادقي شهرکي، علي صارميان، ولي الله صالحي، محمد ابراهيم صالحي زاده، نورمحمد صبري، بهزاد صبوري، محمد رضا صفرزاده، سيدقهرمان صفوي، محمدصفي خاني، مينا صفي خاني، سيدمحمد صفي زاده، عليرضا صمدي راد، داود صميع، احمد طاهري، عفت السادات طحامي، فرهاد طراح زادگان، خداداد طوفانيان، رسول عباسي، حسين عباسي مقدم، سياوش عبدالهي، محمدرضا عبدالي، رضا عبدي، محمدکاظم عبدي فرد ، محمدحسين عدالت آذري، مريم عربي، مهدي عربي، هادي حامد عطارکاشاني، مرتضي عظيمي، حسين علوي راد، محمدرضا علي نژاد، عباسعلي علي دوست، رحمان عليان الله مرزي، خليل الله عليخاني، مجيد عليزاده، علي عمويي اردکاني، محمد فاطميان، مهدي فتحي، حميدرضا فتحي ناز، سيداصغر فتوحي اونجي، محمدابراهيم فرامرزي رجب پور، ابراهيم فراهاني، عزت فرحزادي، شهاب الدين فرزاد، احمدرضا فرزين، فريده فرزين، فرزاد فروغي شمس، امين فغفوري آذر، مهدي فکري، ناهيد فهيمي رضايي، احمد فياض بخش، محمدحسن قادري، مريم قاسمي، علي قاسمي منفرد راد، محمد قدير، عقيل قديم، احمد قريب گرگاني، غلامحسين قليج خاني، شهرام قنبري سيرداني، فرزين قنواتي، حمداله قهرماني فرد، حسن کاظمي، سيدعلي اکبر کاظمي، حبيب الله کامراني، شبنم کاوياني انزجاني، محمد کرباسچي، فيروزه کربلايي محمدرضا لالايي، حميدرضا کرمپور، سعيد کرمي، بيژن کريمي، فريده کريمي، نرگس کريمي، فرشيد کريمي درويي، پرويز کلهر، مختار کوه افشاري، محمد کياني، حسين کيخاني، ناصر کيخاني، زهرا گرجستاني، محمدرضا گرجستاني، سيامک گل سرخ رضاييه، طيبه گلپايگاني، عليرضا گلدامن، عباس لشني، محمدرضا مجمع، عبدالله مجيدي، محمد محلوجي، علي محمدپور، مجيد محمدپور، عباس محمدتقي صراف، جعفر محمدي، کوروش محمدي، محمد محمدي، نفيسه محمدي، علي محمودزاده، فرزاد مرادي، مرتضي مرادي صلوات، بهجت السادات مرتضوي، سيدفرزاد مرتضوي، زهرا مرزبان، فرهاد مرندي علمداري، نادر مروتي، محسن مزرعي فراهاني، يوسف مزيور رحماني، جواد مسگري سوهاني، عظيم مسلم زاده، مهدي مسيب زاده، داود مطلبي گلعذاني، منصور مطيع، رضا مظاهري، مهدي معدنچي زاج، عليرضا معصوم پور، وحيدرضا معينيان، جلال الدين مقصودي، محمدرضا ملاصالحي، فاطمه ملکي، عليرضا مناجاتي کاشاني، علي مناف زاده، رسول منتجب نيا، غلامرضا مهديزاده، مرتضي مهري، قاسم مهري مهويزاني، محمود موحدي، محمود موسائي سنجره يي، سيدحسين موسوي، سيدجليل موسوي سراجاري، سيدعليرضا موسوي شيرازي، سيدمحمدرضا موسوي نژاد، غلامحسين موقتيان، اميراحمد مومني ها، داود ميراحمدي خاکي، اکرم ميرزايي، حسين ميرلوحي فلاورجاني، عليرضا ميريوسفي اول، فرحناز مينايي پور، سهراب نادري، مصطفي ناصحي، سعيد نصرالهي، حميد نعمتي، علي نمکي، جعفر نيکجو، شيدا نيکوروين، علي هاديان، منصوره السادات هاشمي، حسين هديه لو، محمدرضا وزوايي، صمد وليزاده خواجه شاهي، مرتضي يافتيان، احمدرضا ياري، مظاهر ياوري، علي اکبر يزدان فر، نرگس خاتون يکتاي شهرستاني.
استان تهران (به جز تهران بزرگ):پاکدشت: محمود خزاعي، علي اکبر فريد افشار، اشرف کردقرچه لو.دماوند و فيروز کوه: موسي احمدي نفت چالي، محمد اهنزي، محمد حسن خوش صحبتان، مهدي سوقي، محسن صفري، محمد مسعود، کيقباد محمدي، حميد رضا مصطفي ني، رباط کريم: منوچهر بختياري، علي بدلي، داود تنها، رحمت الله شاه حيدر، عليرضا فتحي، ابراهيمي نکو، اورنگ يوسفي سوران.ساوجبلاغ و طالقان و نظر آباد: کريم اسداللهي، ايرج چگيني نژاد، سيد علي حسيني، عباس رنجبر، فرامرز صديقي، مسعود قاسمي، احمد ارکاب.شهريار: مهران خوش سلوک رودسري، محمد رضا فرشيد نژاد، يوسف فقيه ثمرين، اکرم تاج قنبري ممان، بهرام محمد خاني غياثوند، ذبيح الله مقدم ميرشکاري، اسماعيل ميرزايي، سعيد ناجي، عليرضا نور پور، بهرام آجورلو، پيمان حقيقي راد.کرج: مهراد خلج، رضا خلج اميري، بهروز دهدار، اکبر زهرايي، مهرداد سلامت، مسعود غلامي،  سيمين فراهاني، ابوالفضل قراخاني، مجتبي کريمي، ذوالفقار لطفي، امير حسين مظاهري سيف، يونس ميرزائي تبار، طيبه ميرزائي رضائي، کليميان: امير اصلان يوسفي، سيامک مره صدق مسيحيان آشوري و کلداني: فريدون بيت يونان.مسيحيان ارمني شمال ايران :وارطان ورطائي.ورامين: بابک بختياري جم، اکرم شيرازي، حجت الله قاجار.
استان ايلام:عباسعلي اولي، معروف بسطامي، علي پور هلشي، شاپور پولادي، علي جمشيدي، حميد خانيان، صابر زارعي، عباس شفيعي، حسن.ايلام و ايوان و شيروان و چرداول و مهران: بختيار عزيزي، مير حمزه کرمي، کورش منصوري، جلال ميرزايي، عبدالرحمان هاشمي.دهلران و دره شهر و آبدانان: اسد احسان زاده، عيسي باقري، غلامرضا مهدوي، لطيف نوروزي، حجت هادي زاده، داريوش هاشمي،
استان خوزستان :آبادان: ناصر اقبالي، محسن الکعبي، حبيب انصاري، محمد حلفي زاده فلاحي، سيده فرحناز داوري، سيد مجتبي علم الهدي، محمد سعيد محمودي. انديمشک: عبدالرضا بزرگ نژاد نوبيجاري، حسين قلاوند، اهواز: محمدرضا آقا سليمان، طاهره ابراهيمي ميري، حسين اسلامي، مجيد افخمي، سيدعبدالحسين البوشوکه، فريدون بخشي زاده، سيد فرج پورفرجي، غلامرضا تقوي، محمد تقي زاده، محمد چيت ساز، سيد سعيد حجازي، محمد حسين پور، سيد شريف حسيني، رحيم حويزه نژاد، اقباله ذاکر حسيني بندزکي، آذر زمان پور، عبدالعزيز ساعدي نيا، حيدر سواري، احمد سياحي، طاهر سياحي، عبدالمحمد طرفي مولا، جمال عالمي نيسي، محمد عساکره، منوچهر عليرضايي، علي عماد، سيد علي غرابي، ناصر قلي پور، منوچهر کرد زنگنه، عليرضا مشکين فام، احمد موسوي، اسمعيل هواسي پور، شهره ورشوي، پروانه ولوي، بيژن يوسفي.ايذه و باغملک: محسن اورکي کوه شور، عليرضا دهقاني، محمود شالوني، حسين کياني، محمود کياني موردي، هوشنگ محمدي، فرود مرادي سر غولي، مينا موسوي گورابي، محمد نجاتي پور.بندر ماهشهر و اميديه و هنديجان: مرتضي ابوعلي، محمدرضا بهرامي، خليل حيات مقدم، عزيز حيدري کيا، جمال درويش، غلامرضا شنبدي، عبدالکريم فدعمي.بهبهان: محمودرضا ضرغامي، عبدالهادي فقهي زاده، علي قنبري برزيان.خرمشهر :عباس آبيار، سيد مويد ثابتي، عارف علي زاده، محمد نظارات.دزفول: جهانگير پورهنگ، داريوش زلقي، عزت الله عسگري پور.دشت آزادگان: صادق سبهاني، علي طرفه، رامهرمز و رامشير: محمدرضا بهمئي، فرزانه رحماني فر، جمشيد کمائي، اقبال محمديان.شادگان: فاضل خنفري ناهي زاده،  حسين کاملي.شوش: سيد صاحب بيت سيدنور، علي رحيمي فر،  مصطفي محمدپور،  عدنان مراونه،  شوشتر و گتوند: قاسم پاپي زاده، فاطمه جرجران شوشتري، عبدالعلي ديلمي، اميد صباحي خواه، محمدرضا نيکنام، مسجد سليمان و لالي و بخش هفتگل: محمود جهانگيرنژاد.
استان اصفهان :اردستان: احمد رمضاني سعادت آبادي.اصفهان: پرويز احسان زاده، حسينعلي براتي علويجه، مهدي بهرامي، علي تاج الدين، ناهيد تاج الدين، محد حسن حبيب اللهي نجف آبادي، اکبر خاني، جلال دانش، پريسا رضايي، محمد زاده حسيني، عباس زهيري هاشم آبادي، محمد حسين سليماني پور، امير عباس سنجيده، سيد مجيد شيرزادي، محسن عابدي اشکاوندي، حسين عابدي مديسه، علي کردآبادي، اسدالله کيان ارثي، علي مختاري، عباس مقتداي خورسگاني، فاطمه ملکوتي خواه، حميد مير مجربيان، سيد حسين ميرمحمد صادقي، رضا نصوحيان، سيد جمال نعمت اللهي، محمد نيکوفر، مرضيه وانوني.برخوار و ميمه: سعيد آرتي، محمدرضا اثني عشري، عباسعلي اعظمي، سيد رحيم بحريني، جهانگير بختياري مهر، حسين توکلي، محمدتقي شجاعي گشنيزجاني، عباس کريمي زماني، حسين گندمکاران.خميني شهر: فريدون الله ياري، نعمت مهدوي راد، مصطفي مهرابي، سيد محمود ميريان، سميرم: مسلم شفيعي، محمدعلي عليمرداني، علي فرهادي، همتعلي نادري دره شوري، بدريه نصيري.شهرضا و سميرم سفلي: علي دباغ، آرش زاهد، محمد حسين عابدي، زهرا ممتاز، سعيد نره اي.فريدون و فريدونشهر و چادگان: اسماعيل حکيم الهي، طاهر سپاهي، مجتبي سعادتي اسکندري، بهرام شجاعي، نصير محمدي دهقي، عليرضا يزداني.فلاورجان: رمضانعلي اکبري،  مسعود حبيبي،  اسدالله شمس فلاورجاني،  سياوش شيرزادي،  علي قاسمي حسين آبادي.  کاشان و آران و بيدگل: محمد حسن احمدي راد، محمد زارع جوشقاني، مجتبي شريعتي نياسر، علي ضيائي، رحمت الله علي اکبري، عبدالرضا کوه پيماوني، ابوالفضل متين پور، مهدي مدني، ماشا»الله مهمان نواز.گلپايگان و خوانسار: محمدرضا جمالي، عباس داودوندي.لنجان: عليرضا انصاري چهارسوقي، مجتبي بزرگي، محمد حميدي، احمد علي سلطاني، سيد نصرت الله طاهري تخته چوبي، مسعود طوقاني ريزي، مجيد منصوري بيدکاني، احمد نوروزي سده، مبارکه :مرتضي طغياني دولت آبادي.نايين: حسن افضل، ابراهيم اقبال، مرضيه جام.نجف آباد و تيران و کرون: مجيد افشاري، بهزاد رادمنش، رجبعلي شريفي نجف آبادي، عباس مختاري.نطنز و قمصر: عليرضا شيرمحمدي فرد، محمد ضابطي طرقي، احمد مشيدي، محمد هاشمي، فرزانه يارندي.تاييد صلاحيت 53 کانديداي مجلس هشتم در استان خراسان رضوي تربت جام و تايباد: اکبر افشار قاسمي، حسن جامي الاحمدي، سيد مسلم سيد الحسيني، صمد قراول محمدآبادي.چناران و طرقبه: رضا دانشوربنداري، جواد روئين تن.خواف و روشتخوار: علي ايزدي، عباس پاکدل رشتخوار، احمد پيرزاده.درگز: محمد نوروزيان، سبزوار: کاظم ارشادي مقدم، يوسف خسروجردي، عليرضا صادقي، ولي الله کاشکي، عليرضا مزيناني.فريمان و سرخس و بخشهاي احمد آباد و رضويه: محمد اکبري فريماني، منصوره ايوبي.قوچان و فاروج: هادي شوشتري، سيدلوئي عادلي، علي قربان نژاد، کاشمر و بردسکن و خليل آباد: غلامرضا جعفر پور. مشهد و کلات: حسين آفريده، محمد کاظم ابراهيمي خرم آبادي، سيد رشيد اعرابي، قاسم آقا محمدي، حسين آقاسي زاده، علي اکبري، حسين اميني، سيد موسي بين فاطمي خراساني، عباس بهزادي مقدم، غلامرضا تنديسه، حسين توانايي، حسن حسن زاده، سيد هادي حسيني، محمد علي خوشدل، عليرضا دانشور فرد، غلامحسن دلاور، ابراهيم دهقان لطف آباد، احمد ديناري، عليرضا رياحي، ناهيد زرگراني، جواد سلاطين اسلاميه، علي اکبر شاملي، سيد فرشيد غزنيني هاشمي، محمد غلامي، علي فرهودي، حميد رضا کخاي فرزانه، فائزه نوروزي سده، جواد نيکدل.نيشابور: محمد صادق اردمه، محمد پورفرخ، مطهره سخاوتي، غلامحسين مظفري،

استان کرمان :بافت: فريدون بهشتيان، معصومه رفيعي، حميد موسي اکبري، فرزين ناصري تکلو.بم: يوسف اميني.جيرفت و عنبرآباد: علي اسلامي پناه، ميثم تارم.رفسنجان: عبدالمهدي انصاري، محمدرضا حسني رنجبر، محمدرضا حسين زاده کمال آباد، حسين علي پور شمس آباد، علي کلانتري، سيدمحمد مهدوي نيا.زرند و کوهبنان: سيدمظفر منصور، محمود ميرزاحسيني زرند.سيرجان و بردسير: سيدمهدي بني طبا جشوقاني.شهر بابک: عليرضا اسدي کرم، پيام جوادي، جعفر رضازاده ساراب، محمد ابراهيم زين الديني ميمند، حسن صادقيان. کرمان و راور: مرتضي اميرزاده، محمدرضا پورابراهيمي داوراني، محمد جمشيدي گوهري، بابک زندوکيلي، اعظم شادکام فرخي، احمد غضنفري مقدم، محمدجواد فدائي فتح آبادي، منصور فروزان مهر، محمد متولي امامي، طيبه ملک محمدي، محمد ميرزايي، عبدالرضا نظري زاده کرماني.کهنوج و منوجان و رودبار جنوب و قلعه گنج: عليرضا حبيبي پور، عبدالرسول عزتي، محمد فلاح که.
استان کرمانشاه :اسلام آباد غرب و دالاهو: رضا بختياري، نيک زاد پرسته، مجتبي جليليان، ايرج جمشيد نژاد، احد رضايي، صفدر منوچهري تبار.پاوه و جوانرود و ثلاث بابا جانبي و روانسر: مصطفي محمدي، نجيب ميراني.سنقر: محمد حسين حيدريان،  احمدعلی امجدیان .صمد فدايي، سنقر ولي الله واعظي.قصر شيرين و سرپل ذهاب و گيلانغرب: علي احمد احمدي، همت بيگمرادي، لطف الله پرندين، مهرداد سهامي، محمدرضا شهبازي، فاطمه غروي، حميدرضا مجردي گيلان.کرمانشاه: ليلي احمدي، تيمور اميري، محمد بگلري، محسن بيگلري، جمشيد پرويزي، مظفر چشمه سهرابي، سيد مصطفي حسيني منش، فرزاد خاني، محمد کرم زنگنه، سيد احمد سيد آقايي، محمد رضا شعباني، سعيد رضا شيخي، مجيدي صيدي قمشه، برومند فخاري، مجيد کلهري طاقوسطاني، سيد مهدي محجوب کرم بستي، غلامرضا محسني، هومن نوري، حميد هادوي.کنگاور و صحنه وهرسين: حجت الله رستگارثاني، ملک کرمانشاه، شهاب يادگاري.
استان کهگيلويه و بويراحمد :بويراحمد و دنا: محمدجواد ارجمند، رحيم سبحان زاده، جمشيد صفري دولت آباد، فتح الله مرداني، سيدمحمد موسوي خو، ذبيح الله ولي نيک. کهگيلويه و بهمني: امرالله اندرزيان، سيدعلي محمد بزرگواري، نورالله دهناد، لطيف رستاد، محمد مسکيني.گچساران: غلامرضا تاجگردون، سيدمجيد حسيني، احمد خورشيدي آزاد، هادي زارع پورچهار راه گشين.
استان گلستان :راميان و آزاد شهر: سيد احمد باقري رامياني، محمد رضا باي، مهدي برزميني، اسفنديار موغانلو، حميرا ميرفندرسکي.علي آباد: اصغر ايماني، محمد وطني باقرآبادي.کردکوي و ترکمن و بندرگز: صفر محمد آرخي، عبدالباقي اشرفي کلته، سيد مراد اونق، مجتبي جمالي، عبدالناصر رفعتي، سيد مهدي عابديني، عبدالخالق عباسي، عبدالحکيم فيروزي، عبدالناصر ايزدي.
استان کردستان :بيجار: ام البنين جلالي، سيدسعيد سجادي، بهمن مرادنيا.سقز و بانه: پرويز اخوان، خليل سعيدپور، محمدرضا سمندري، صلاح الدين علايي، محمد قدمي.سنندج و ديواندره و کامياران: اقبال ابراهيم، فاروق ابراهيمي، سيد جميل احمدي، جمشيد اقبال پور، محي الدين امجديان، بختيار حسين زاده، سيدطاهر حسيني، بهنام حيدري، فريدون خضري، محمد غفران خلقي، شيرزاد خوانچه سپهر، عطاالله رستگار، محمد امجد زبردست، آرش زره تن لهوني، سيد سعدي سجادي نسب.جلال شکر خدا، بابک قطبي، جمال الدين کريمي، بابک معروفي، برهان يوسفي.قروه: عطاالله اميني، علي اشرف عبدي، محمدصديق قادري، يدالله محمدي.مريوان و سروآباد: سهراب احمدي، مختار رشيدي، جمشيد رفيق دوست، عطاالله قادري، احمد قاضي زاده، اقبال محمدي، ناصر محمدي.
استان قم: محمدکاظم اميني قمي، ناصر پرتوي محمود، سيد عليرضا تکيه، سيداکبر حسيني نژاد، سبحان الله خطي، محمدسعيد قائني نجفي، حيدر مقدس حسين زاده
استان قزوين :بوئين زهرا: سيدرضا هاشمي.تاکستان: علي اکبر لشگري، نبي الله لشگري.قزوين و آبيک و البرز: رجبعلي ابراهيمي، حسين درگي، سيد محمد علي سيد قوامي، حسن طاهري، غلامحسين عسگري، قدرت الله عليخاني، کمال غلامي، اسمعيل فياضي، محمود کشاورز يوسفي، مقصود مرادي، غلامحسين ميرباقري، قاسم نجف پور.
استان سمنان :دامغان: مجتبي ايمانيان، سيد حسين شاهين، علي اکبر مراتي، حيدر مطلبي نژاد، حسن ملک محمدي، عباس نصيري فرد.سمنان: مهدي دهرويه، فريدون فريدوني، مصطفي کواکبيان.شاهرود: رضا بسطامي، عباسعلي غريبي.گرمسار: حسن جورابلو، جمشيد غندالي، غلامرضا کاتب
استان فارس :آباده و بوانات و خرمبيد: علي بيابان گرد، عليرضا خسروانيان، مهدي رضايي، علي اصغر فتاحي، امير حمزه کريمي، داود محمد جاني.استهبان و ني ريز: حسين خاوندي، محمد ابراهيم صائبي، نادر مبرزي.اقليد: سيد عبدالرضا افضلي، محمد تقي ثابت اقليدي، حميد زرين کلاه، سيد اکبر ميرقادري.جهرم: کامران آزادگان جهرمي، سعيد اشرف زاده، ناصر خواجه پورتادواني، سيد محمد مهدي رضوي زادگان جهرمي، يوسف کرادي کراده.داراب و زرين دشت: عباس آبسالان، عبدالمهدي بابائي، اسکندر بهمني، علي محمد حقيقي، مراد رنجر، حسين محبي، علي رضا مرادي.سپيدان: سعيد جعفري، علي ضامن راحمي اردکاني، داريوش کريمي.سروستان و کربال و کوار: رضا دارابي کواري، کرامت الله دهقاني، سعداله روستاطسوجي، حسن شيباني، محمدرضا عادليان، محمد مهدي فروغي نيا، جمشيد کارآمد، نصراله کوهي باغ اناري، رضا نجفي.شيراز: امين رضا آفريني، جعفر آي، سهيلا ابراهيمي، عبدالمجيد ابيار، رضا اسمعيل خاني، مسعود اشرف زاده، محمدرضا اکبري، ابوالفضل انصاري، ابراهيم بديعي، برومند، کرامت بلاغي، ناصر بهاري خوب، سيما بهبودي، فريبرز پرويزي، سعيد پروين حقيقي، علي پهلوساي، رضا ثابت اقدم، محمدعلي ثابت حاجيوني، خدايار جعفري، محمد جعفري، ابوالفتح جمشيدي مطلق، سيد ناصر الدين حجت، احد حسين دوست، محسن خادمي، کاظم خلوصيان، محسن درخشنده گلپايگان، احمد درويشي، سيد احمدرضا دستغيب، سيد احمدرضا دستغيب، محمد امين ده بزرگي، مريم ده بزرگي، مريم ديهيم، محمد رحيمي، سعيد رستمي، روح الله رشيد، مسعود رضائي، ابراهيم رنجبر، غلامحسين رهبر، سوسن زارع، کرامت الله زارع پناه، فرهاد زارع داريوني، علي زاهد روزگار، ابوطالب زاهدي، کرامت اله زندي قشقائي، احمدرضا ستاري، علي ستوده، مسلم شريفي، محمد جعفر شعله، يوسف شمس، نرگس خاتون صباغ، احمدرضا طالبي نژاد، سعيد طوسائيان، محمد عباس پور، جواد عرفان منش، سيروس فارسي، علي فاني بنادکي، پرويز فتاحي، فاضل فتوحي آزاد، محمد فرشيد مهر، فرهاد قاسمي، فرزاد قندهاري، خليل کلانتري، محمد خليل گراهم، جواد گرگين، سيروس مختار، محمد هادي ملازم، مهرداد منصوري، آرش مهدوي، سيد عبدالرزاق موسوي، علي اکبر نصيري، محمد مهدي نعمتي، زهرا وحيد، عباس وهابي.فسا: محمد حسن بلاغي اينالو، مهدي حسن زاده، محمدرضا غلباش قره بلاغي اينالو، حسينعلي کريمي، محمدرضا محمد حسن پور، علي نجارپوريان. فيروز آباد قير کارزين و فراشبند: عليرضا الياسي، غلام عباس خانزاده، اسمعيل رشيدي، ايوب زارعي، نادر طيبي، بهمن غفوري، کورش کرم پور حقيقي.کازرون: احسان بدري طيبلو، محمد خوشنام، اسفنديار دشمن زياري، امير خسرو شجاعي، حجت الله صفري.لارستان و خنج: علي اصغر حسني.لامرد و مهر: سيد حبيب حسيني المدني، عبدالحميد فرزانه، قاسم مقيمي.: عبداله استواري. مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد: حبيب اله رشيدي کوچي، حسام رفيعي کهميني، عبدالرضا زارعي، شکراله سعيدي، حسن شبانپور، علي محمد گلستاني، سيد بديع اله موسوي.ممسني: سهراب پورخاني، اميرحسين رشيدي، منوجهر قائدي، شيروان کشاورزي، عبدالرضا مرادي.
استان سيستان و بلوچستان :ايرانشهر و سرباز و بخش هاي فنوج و بنت و لاشار: غلام محمد جهانگيري، يحيي رئيسي.چابهار و نيک شهر و کنارک: يعقوب جدگال، مريم موسوي. خاش و بخش هاي نصرت آباد و مير جاوه و کورين: عبدالسلام پاکزاد، شريف ريگي، سعيد محمد شهنوازي، عبدالمجيد کرد، محمود کردي، باب الدين ميربلوچ. زابل و زهک: حسين اکبري مقدم، احمد اميرشاهي، عليجان پيغان، حسينعلي جهانتيغ، ابوالقاسم مختاري.زاهدان: يعقوب براهويي ياگزي، عمرالدين روستاخيز، نورمحمد ريگي، حسن زارعي، فرهاد سرحدي، محمدگل عيسي زايي، پيمان فروزش، منصور کياني افضلي، قباد گرگيچ، عادل مزاري، محمدعلي ميرمرادزهي، آريان نارويي، عبدالعزيز جمشيدزهي، حميدرضا کبداني.
استان زنجان :ابهر و خرمدره: پروانه سلطاني، شاهپور علايي مقدم.خدابنده: محمد پيران، محمد مهدي محمدي.زنجان و طارم: جمشيد انصاري،  رسول حسنلو، مسعودرضا خوشنام، اردشير سنايي، ماه نشان و ايجرود و دهستانهاي بوغداکندي و قلتوق: سيد مرتضي خاتمي، غلامعلي غلامي، مهدي کرمي، سيد مجتبي موسويان، علي ميرزايي پور.
استان بوشهر :بوشهر و گناوه و ديلم: بهمن بهزادي، محمد  کاظم حق شناس، احمد خواجه گيري، حسن قايد زاده، علي کوليوند.
دشتستان: سيد  حجت علوي، جوانشير کدخداپور.دير و کنگان و جم: عسکر جلاليان، مجيد حسيني کنگاني، علي کرمي، کامبيز يوسفي.
استان خراسان شمالي :بجنورد و جاجرم و مانه و سملقان: حسن براتي زاده، ستار بردي ساعدي، محمد مهديي، علي اکبر علي اکبري.شيروان: علي عاکف، عبدالرضا عزيزي، محمد نوري يامي.
استان خراسان جنوبي :بيرجند و درميان: محمد ديمه ور، محمد شفيعي، علي اصغر عميديان، محمد علي موهبتي، زهره موهبتي زهان، محمد وحدتي.قائنات: علي اسماعيلي، عليرضا فاطمي، وحيد کامرو.نهبندان و سربيشه: منصور تاجري، محمد رضا صابري، حسين عباسي، موسي وطن دوست.
استان آذربايجان غربي :اروميه: جواد آقازاده عطاري، اسدالله آقاي لطف عطا، امينه جليلي آده، مسعود خسروي، عليرضا دريائي، رضا رمضاني، محمد رضا عليزاده امامزاده، محمد عليزاده حصاري، نادر قاضي پور، امير محبعلي قوشچي، رويا محمد زاد حيدرلو، حميد ميرجعفري، ابراهيم وطن پرست.بوکان: ابراهيم شوقي، محمد قسيم عثماني.پيرانشهر وسردشت: محمد  علي پرتوي، آرزو حسيني برزنجي.خوي: مويد حسيني صدر، يوسف صلاحي، سيد باقر عابدين نوه سي، رضا فتح  اللهي.ماکووچالدران: سيد حبيب اکرمي، غلامرضا جليل زاده، محمد حاتمي زاده، حميد حسين پور، ناصر خداياري شوطي، حسين شريف زادگان، اسلام يادگاري. مياندوآب و شاهين دژوتکاب: مقصود باقري، علي زوار، صياد عباس پور زنجير آباد، ظفر محمدي، يعقوب نجفيان اقبال، حبيب يزداني اغجه مسجد.نقده و اشنويه: محسن پروين، سيفعلي دلير.
 استان آذربايجان شرقي :اهروهريس: جعفر اجتهادي، حسين خاکپور سرند، ارسلان کاظم پورهمراهلو.بستان آباد: الياس اميرمحسني انباردان، احمد کنعاني بنه کهل، غلامرضا نوري قزلجه، رحيم ولايتي.تبريز و آذرشهر و اسکو: فرخ اختريار آذر، حسن اسکندرنژاد، ناصر حسين زاده، سيداکبر حيدرزاده، روزيتا داور، شکرالله زارعيان، يوسف شمسي، فاطمه شيري سرند، علي صراحي نوبر، عبدالصاحب عبايياني، جعفر فرشباف لامع، مهدي قره محمدلو، مجيد ولي زاده.سراب: بهروز جباري فرکوش، اسماعيل حيدري آزاد اغميون، يوسف داودي، مجيد نصيرپور سردهاني.شبستر: عباس جليلي خامنه، جميله روح زنده، ولي شرق، جمشيد صفيلوي قديمي، بهزاد قره ياضي.کليبر و بخش هوراند: انوشيروان اسدي يوسفلو، علي حمادي.مراغه و عجب شير: محمد سلطاني.مرند و جلفا: جواد اسدپور فضل الهي، محمدحسين صادقي. ميانه: حجت احدي، فريدون حيدري، عزيز رستمي، علي سيدخ، حسن محرم نژاد.هشترود و چاراويماق: ناصر آقامحمدي، محبوب حضرتي، اکبر صادقي.

 
+ نوشته شده در  ساعت 14:18  توسط رضا | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ

پیوندهای روزانه
شبکه سیما
شبکه زنده سیما
دفتر مقام معظم رهبری
آرشیو پیوندهای روزانه
نوشته های پیشین
3/21/2014 - 4/20/2014
11/22/2013 - 12/21/2013
8/23/2013 - 9/22/2013
6/22/2013 - 7/22/2013
5/22/2013 - 6/21/2013
4/21/2013 - 5/21/2013
3/21/2013 - 4/20/2013
2/19/2013 - 3/20/2013
1/20/2013 - 2/18/2013
12/21/2012 - 1/19/2013
11/21/2012 - 12/20/2012
9/22/2012 - 10/21/2012
8/22/2012 - 9/21/2012
7/22/2012 - 8/21/2012
6/21/2012 - 7/21/2012
5/21/2012 - 6/20/2012
4/20/2012 - 5/20/2012
3/20/2012 - 4/19/2012
2/20/2012 - 3/19/2012
1/21/2012 - 2/19/2012
12/22/2011 - 1/20/2012
11/22/2011 - 12/21/2011
9/23/2011 - 10/22/2011
4/21/2011 - 5/21/2011
3/21/2011 - 4/20/2011
2/20/2011 - 3/20/2011
1/21/2011 - 2/19/2011
12/22/2010 - 1/20/2011
11/22/2010 - 12/21/2010
10/23/2010 - 11/21/2010
9/23/2010 - 10/22/2010
8/23/2010 - 9/22/2010
7/23/2010 - 8/22/2010
6/22/2010 - 7/22/2010
5/22/2010 - 6/21/2010
4/21/2010 - 5/21/2010
آرشيو
پیوندها
واحد مرکزی خبر
خانه ملت
اصول گرایان
رجانیوز
گیلانغرب نیوز
ریاست جمهوری
پایگاه جامع مذهبی منتظر 313
روزنامه های صبح
گفتگو باخدا
پیوند ها
تنها ترین رییس جمهور
دنیای ورزش
فریدصلواتی
مسعود
اعتماد ملی
مردمی ترین
جامعه اسلامی فرهنگیان
حاج عمران پیرانشهر
تابناک
رسم زمانه
هگمتانه
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM